dizdar-hakkimizda

ÖNCE TANIŞALIM;

Dizdar Baharat olarak, 1982 yılında Bursa Gümüşçeken Caddesi ve Nilüfer köylü pazarında ticari hayatımıza başlasak da kurumsal firma kimliğimizi 1991 yılında sahip olduk . Baharat, aktariye, tıbbi ve aromatik bitkiler gibi ürünlerden oluşan geniş yelpazemizle Bursa’da ticari hayatımıza devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve kalite hizmet anlayışına koşulsuz öncelik verilmesi gerektiğine inanan Dizdar Baharat , belirlediği ilkeleri geliştirmeye her gün devam etmektedir.

Bursa çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekte olan Dizdar Baharat , bu ilkelere göre kurduğumuz profesyonel kadromuzla en kaliteli ürünü, en iyi hizmet ile müşterilerine ulaştırmayı hedefledik.

Dizdar Baharat  olarak, ticareti yapılan ürün veya hizmetin ulusal – uluslararası standart ve şartnamelere yasal mevzuatlar çerçevesinde uyarak en etkili ve kaliteli hizmeti vermeyi ilke edindik.

Müşteri memnuniyetinin bir marka için öneminin farkında olan Dizdar Baharat  çalışmalarını da buna göre belirlemiştir.

CRM (Customer Relations Management – Müşteri İlişkileri Yönetimi) çalışmalarını kurum içinde başlatarak müşterisini en iyi tanıyan markalardan biri olma yolunda ilerliyoruz. Bu yapıyı kullanarak müşterinin ilgisini, ihtiyaçlarını, memnuniyetini görebilmekte ve yönetim stratejisini buna göre oluşturuyoruz.

Dizdar Baharat aynı zamanda marka konumunu güvenilirlik olgusunun üzerinde konumlandırmıştır. SSL sertifikaları ile müşterilerin hem kişisel hem de kredi kartı bilgileri korunmaktadır.

Sektörün her aşamasında süregelen süreçleri en başarılı şekilde gerçekleştirebilmek adına belirlediği ilkelerimiz;
• Konusunda uzman kadro ile satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak
• Değişen teknoloji ve çağa uymak adına gelişmeleri yakından takip etmek
• Hem geleneksel hem de dijital ortamda yeni pazarlar bularak pazar payını arttırmak
• Çalışanların performansları ve müşteri memnuniyetini korumak amacıyla düzenli olarak gerçekleştirilen eğitimler
• Kalite standartlarına uymak
• Müşteride oluşan güven unsurunu korumak`tır

Kalite politikamız
Dizdar Baharat  olarak, kurulduğumuz yıldan beri uzman personeli ve profesyonel yapılanması ile yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılamayı hedefledik. Teknoloji, insan kaynağı, online ve offline yatırımlar, altyapı çalışmaları ile sürekli iyileştirmeyi benimseyerek %100 müşteri memnuniyetini hedeflerimizin arasında tuttuk. Edindiğimiz ilkeler sebebiyle 1982 yılından bugüne sektördeki liderliğimizi korumakta ve güvenin adı olmaya devam etmekteyiz.

Vizyonumuz
Dizdar Baharat , tüm Türkiye’ye en iyi hizmeti vermeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiş ve çalışmalarını buna göre planlamıştır.

Misyonumuz
Dizdar Baharat , yapısı ve ilkeleri itibariyle müşteri odaklı çalışmaktadır. “Müşteri için varız” sloganını benimsemiştir. Bu slogandan yola çıkarak teknolojinin sunduğu tüm imkânları kullanarak müşterilerine en doğru kaynaklardan ulaşmakta ve ihtiyaçlara doğru şekilde cevap vermektedir. Her zaman müşterilerinin ve çalışanlarının tercih edeceği bir marka olmaya çalışmaktadır.

Türkiye genelinde firma bilinirliğimiz DİZDAR BAHARAT’tır. “Aktarland” Dizdar Baharat’ın markasıdır.

Saygı ile Bilginize…
Fahrettin Boztepe
Yönetici

WhatsApp chat