dizdar-hakkimizda

Dizdarbaharat.com.tr’de alış veriş ve güvenliğiniz;

Biz firma olarak sözümüzün ve ticari vaadimizin arkasındayız.Kapıda tahsilatlı sipariş verecek olan müşterilerimizden de aynı hassasiyeti bekleriz.Kapıda ödemeli verilen siparişlerde müşteri kargosunu almadığında firmaya gidiş geliş kargo bedeli yansıdığı gibi muhasebe açısından da zaman kaybı oluşmaktadır. Sizleri tenzih ederek azda olsa yaşadığımız bu olumsuzluğa genel bir açıklama geregi duyduk.

Öncelikle web sitemizin çok güvenli olduğunu size garanti etmek isteriz.Satın alma şekli siz değerli müşterilerimizin taktirindedir. Kredi kartınızla ödeme,parakartınız ile ödeme, Havale/EFT ödemeleri,Kapınızda tahsilatlı ödeme gibi.Her şekilde alımlarınız için tüm güvenlik sistemleri ile donanmış mağazamızdan her türlü ödeme ile alım yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile alımlarda BDDK onaylı PayTR`nin sanal pos`unu ve güvenli ödeme alt yapısını kullanıyoruz..

İşyerimizde aracı kurumların komisyon karşılığı tahsis ettiği ödeme sistemleri kullanılmaz.

Sizlere sunduğumuz hizmette bizler için en önemli olan öğe insandır. Sağlığınız kadar güvenli alışveriş yapmanız da bizler için çok önemlidir. Satın aldığınız ürünlerden ötürü sizin gizliliğinizi ihlal edecek hiçbir unsurla karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz. Ürünlerinizin tamamen gizli kutularda teslim edilmesini sağlıyoruz. Böylelikle sipariş vermiş olduğunuz ürünü sizden başka kimsenin (Kargo Elemanı Dahil) bilmesini engellemiş oluyoruz.

Siparişlerinizi telefon ile de verebilirsiniz, Telefonda kredi kartı numarası kesinlikle istemiyoruz. Teklifte etmeyiniz.

Telefonla siparişlerinizde kapıda tahsilatlı gönderi yada banka havalesi ile gönderim isteyebilirsiniz. Banka havaleli gönderim taleplerinde siparişiniz havale bildirimini yapana kadar sizin yaptıktan sonra ise bizim takibimizdedir. Bankacılık yasası geregi fiyat ve tutarlarda havale indirimi yapamıyoruz.

Gsm Hatlarımıza atılan çağrılara kesinlikle dönüş yapmıyoruz. Sadece e-posta ile beraber belirtilen telefonları gerektiğinde arıyoruz.Üyelikte istenen gsm numarınızı mutlaka yazınız, Gsm numaranız kargo firmasının size takip numarasını bildirmesi için gereklidir.

Dizdarbaharat.com.tr asla ürün tanıtımı ve bildirimler için sms göndermez. Size ulaşması gerektiğinde kurumsal başlıkla size sms gönderir 48 saat içinde geri gönüşünüzü bekler.

Kapıda Ödeme yöntemi ile yapacağınız alışverişlerde normal kargo bedeline ek olarak +3 TL tahsilat bedeli ilave edilmektedir. Bu tutar kargo şirketi tarafından talep edilen bir fiyattır ve aktarland.com.tr ile hiç bir ilgisi yoktur! Bunu tıpkı bankaların para transferleri için talep ettiği EFT / Havale masrafı olarak düşünebilirsiniz. Benzer şekilde, sizlerden kapıda nakit olarak tahsil edilen ücretin bizlere iletilmesi için kargo şirketlerinin talep ettiği ek masraf bedelidir. Çok düşük kâr oranları ile sizlere hizmet sunduğumuzdan dolayı, kargo şirketlerinin talep ettiği bu bedeli sizlerden talep etmemiz konusunda zorunluyuz. Sadece kargo masrafı ile sipariş vermek ve ek gönderi masrafı oluşturmamak için kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sayfalarımız 128 Bit SSL teknolojisi ile korunmaktadır.

Öncelikli Not: yukarıda izah ettiğimiz gibi bazı müşterilerimiz tarafından “kapıda ödemede 3 tl tahsilat bedeli” kargo taşıma bedeli olarak algılanmaktadır. Kapıda ödeme bedeli kargo şirketi tarafından tahsilat hizmeti olarak kendilerine aldıkları ve kapıda ödeme bedeli olarak da sizin ödediğiniz bir hizmet bedelidir. Kargo taşıma bedeli değildir.. Toptan satışlarımızda tutar ne olursa olsun ulaşım bedeli müşteriye aittir

Çok önemli bir açıklama; BİZİM KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME SEÇENEĞİMİZ YOKTUR..

Bu ödeme seçenegimiz ile sitemizden Dizdarbaharat.com.tr  ve Sürat kargo güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz.Bu sistemizdede size en iyi şekilde hizmette bulanacağımızı buradan garanti ederiz.Burada yapmanız gereken şey ürününüzü sepete ekledikten sonra ödeme sayfasından kapıda ödeme seçeneğini seçmektir.

Kapıda ödemeli siparişler sadece nakit olarak yapılabilir. Burada Müşterimize ürün bedelinden sonra Sürat Kargo tarafından tahsilat hizmeti bedeli olarak siparişlerinizde 5.tl bir bedel yansıtılır. Ayrıcada kargo taşıma sevkiyat bedeli 7 tl olarak sizden tahsil edilir. Örnek; Sipariş bedeli + tahsilatlı gönderi bedeli + Kargo taşıma bedeli gibi

Siparişiniz panelimize düştüğünde Siparişinizin size ait olduğunu tespit etmek için telefonuz ile aranıp
onayınız alınacaktır. Onayınız alındığı aynı gün siparişiniz Sürat kargoya teslim edilir.
Değerli müşterilerimizin bunu dikkate almalarını ve kapıda ödemeli verdikleri siparişleri teslim almalarınıda önemlede rica ediyoruz.

b-Kargo bedeli Türkiyenin her yerine 7.00.- tl dir
150.tl den sonrası alımlarda kargo ve kapıda ödemeli tahsilat bedelide bize aittir.

c-Kargo çıkış yeri BURSA dır .800 km mesafe 1 gün 800 km sonrası 2 gün ,taşralar maksimum 3 gündür.
Öncelikli gönderilerimiz peşin ödemeli siparişler olduğundan;
Kapıda ödemeli siparişlerde çok yoğunluk nedeniyle siparişiniz bir sonraki günde kargoya teslim edilebilir.Böyle bir durumda sms ile bilgilendiyoruz.
Anlaşmalı kargo Sürat Kargo Bursa Selimzade şubesidir

d-Sitemizdeki üyeliğinizde sizin sadece isim soy isim, e-posta adresiniz ,ve telefon numaranız panelimizde gözükmektedir,bu nedenle siparişiniz esnasında kargo teslimat adresinizi işaretlemeye dikkat etmenizi önemle rica ediyoruz.

e-Kargonuz her türlü hasara kayıp a karşı sigortalıdır.Kargonuzu görevlinin yanında açıp kontrol ediniz her hangi bir olumsuzlukta kargonuzu görevliye tutanak ile geri veriniz,sistemimizde aynı gün iadenizi görüp size derhal yeni bir kargo gönderimi yaparız. (engeç 1 Gün içinde)

WhatsApp chat