dizdar-hakkimizda

Kullanım Şartları

Dizdar Baharat bu siteyi (”Site”) sizin bilgilendirilmeniz, paylaşımınız ve iletişiminiz için sürdürmektedir. Siteye erişim ve kullanım, aşağıda belirtilmiş olan şart ve kurallara tabidir:

1. Dizdar Baharat, işbu sitede bulunan haber, bilgi ve materyallerin geçerliliğini ve doğruluğunu ve/veya kesinliğini hiçbir şekilde garanti etmemektedir, ayrıca sitede veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir sitenin içinde bulunan bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer konuların doğruluğu, güvenilirliği veya tamlığı hakkında hiçbir garanti vermemektedir.
Sitede, siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir sitede bulunan materyallerdeki herhangi bir hata veya ihmalden ötürü Dizdar Baharat hiçbir sorumluluk yüklenemez.
Dizdar Baharat, işbu sitede tarif edilen programları, politikaları, ürünleri, görsel ve işitsel dökümanları, yazılı bilgi, haber ve hizmetleri önceden bildirmeksizin (haber vermeden) her zaman değiştirme hakkını saklı
tutar.

2. İşbu sitede bulunan bilgi ve materyaller, size doğru biçimde aktarılmaya çalışılır ve işbu siteyi veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir siteyi kullanırken tüm sorumluluk size ait olup, Dizdar Baharat , bu konuda hiç bir şekil ve surette bir garanti vermemektedir. Bilgisayarınızı veya diğer bir malınızı siteyi veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir siteyi kullanmanız sebebiyle veya siteden veya siteye veya siteden aktarılan herhangi bir siteden herhangi bir materyali, metni veya resmi indirmeniz sebebiyle, bilgisayarınıza veya diğer bir malınıza gelebilecek herhangi bir zarar veya bulaşabilecek virüsten dolayı her türlü mesuliyet size aittir. İşbu siteye veya siteden veya siteye aktarılan herhangi bir siteye girmenizden veya kullanmanızdan ötürü meydana gelen herhangi bir doğrudan veya dolaylı zarar nedeniyle Dizdar Baharat hiçbir hukuki veya cezai sorumluluk yüklenemez.

3. Dizdar Baharat başka sitelere bağlantı vermekte olup, ayrıca işbu siteye Dizdar Baharat’ça bilinen ve bilinmeyen diğer sitelerden de bağlantı verilebilir. Dizdar Baharat , işbu siteden bağlanılan veya bağlantı verilmiş olan sitenin içeriğinden hiçbir şekil ve surette sorumlu değildir. Bir başka sitenin işbu siteye bağlantı vermesi veya işbu siteden bağlantı verilmiş olması nedeniyle:
(a) Dizdar Baharat`ın söz konusu sitenin veya orada tarif edilen ürün veya hizmetlerin veya sahibinin sponsoru olduğu, lisans verdiği, arkasında olduğu, ortaklığı olduğu veya başka bir şekilde bağlantısı olduğu;
(b) Dizdar Baharat, bağlanılan siteyi Dizdar Baharat’ın herhangi bir ticari markasını, ticari adını, logosunu veya diğer ticari markalı veya telif haklı materyalini kullanmaya yetkilendirmiş olduğu anlamına gelmez.

4. İşbu sitede teşhir edilen ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler, logolar ve diğer menşe belirtici işaretler (”Ticari Markalar”) Dizdar Baharat`ın veya bunları Dizdar Baharat’ın işbu sitede kullanma hakkını vermiş olan üçüncü şahıslara aittir. Burada yer alan hiçbir şey, siteyi dolaşan veya kullanana, işbu sitede teşhir edilen herhangi bir ticari markayı, ürünü, görsel ve/veya işitsel dökümanları, yazılımı, Ticari markanın sahibinin yazılı müsaadesi olmadan kullanma hakkını vermek şeklinde yorumlanamaz.

5. Dizdar Baharat` da yayımlanan, yorumlanan, dağıtılan, tartışılan hiçbir metaryalden sorumlu tutulamaz. Sorumluluk tamamen yorumu, eleştiriyi, yazıyı yazana aittir. Dizdar Baharat`ın içeriğinde yer alan herhangi bir metaryali, Dizdar Baharat`ın kısmen yada tamamen benimsediği anlamına gelmez.

6. Dizdar Baharat`ın telif hakkı korunan görsel ve/veya işitsel hiçbir metaryalin yayımlanmasını benimsemez. TCK’nun yasaklamış olduğu hiçbir davranış, tutum, hareket, görsel yada işitsel medya Dizdar Baharat ın bünyesinde yayımlanamaz, tartışılamaz, yorumlanamaz.

7. Dizdar Baharat de hizmetinize sunulan e-ticaret sistemindeki esaslar sitedeki üyelik sözleşmesinde dikkatinizi sunulmuştur.

8- Dizdar Baharat web sitesi, çeşitli tıbbi konu üzerine pek çok madde içermektedir. Ancak, bu maddelerin yanlışsız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur. Tıbbi konulara değinen bir maddede bulunan herhangi bir sözün gerçek, doğru ya da kesin olduğunun bir güvencesi kesinlikle yoktur. Bu maddeler, bölüm olarak ya da bütünüyle, çoğunlukla Önemli kaynak ve yazarlarından alınıp(bilgi amaçlı yazılmaktadır) sanal ortamda yayınlanmaktadır. Tıp ile ilgili bir söz yanlışsız bile olsa, sizin ya da sizin belirtileriniz için uygulanabilir olmayabilir.

9- Dizdar Baharat tarafından sağlanmış olan tıbbi bilgi, en iyi durumda bile, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp profesyonelinin ( bir tıp doktoru, hemşire, eczacı) önerisi yerine geçmez. Dizdar Baharatweb site yöneticisi ,ve site sahibi olan Dizdar baharat ve site yöneticisi bir doktor değildir..

10-Sitemiz içinde bulunan Dizdar Baharat forum ve blok linkleri site ziyaretçilerimizin aralarındada oluşturduğu bir bilgi paylaşımı platformudur.Buradaki bilgi ve bilgilendirmeler Dizdar Baharat ‘ı ve site sahibini/yöneticisini bağlamayıp sorumluda tutulamaz.

WhatsApp chat