dizdar-hakkimizda

Önemli Prensiplerimiz

YENİLİKÇİ STANDARTLARIMIZ

Sürekli değişen ve gelişen yaşam şartlarına paralel olarak ürün ağımız sürekli güncellenmekte ve bu konuya özel hassasiyet gösterilmektedir.İhtiyacı olana istediğini sunabilmek en önemli prensiplerimiz arasındandır.

ERİŞİLEBİLİRLİK

Markalarımız tüm Türkiye tarafından tanınmış olup ihtiyacı olan herkese ulaşma konusunda önemli ölçüde hassasiyet göstermekteyiz.Ürün tedariki konusunda sıkıntı yaşayanların direkt olarak bizimle irtibat kurmaları halinde en kısa sürede taleplerine cevap verilecektir.

VERİMLİLİK

Müşterilerimizin almış olduğu üründen memnun kalmasını sağlamak amacıyla ürünlerimiz, konusunda uzmanlaşmış ve dünyada sektörel liderliğe yerleşmiş firmalardan ithal edilmesi, yerli ürün ve mahsullerin zamanında toplanıp titiz bir şekilde işlenip satışa sunulmasıdır.

MEMNUNİYET

Ticari ahlaki ilk prensip olarak edinen firmamız öncelikli olarak mutlu yaşamaya katkıda bulunmayı, ürünlerimizi kullanan kişilerin son derece memnun kalmalarını sağlamaları amacıyla her türlü ince ayrıntıyı göz önünde bulundurarak değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bizi biz yapan:Güven tecrübe kalite satış sonrasıda alaka, verimlilik özgün ve farklı hizmet anlayışı çalışkan kadro Hız Kolaylık Sektörde bilinirlik hızlı ve etkili hizmet. Diyalog anlama ve anlatma samimi davranış.

Olmazsa olmazlar:

Güvenirlik: Şirket içinde ve dışında bütün ilişkilerimizde en önde gelen değerimiz, dürüstlüktür. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki; sektörde emin adımlarla ilerleyebilmemiz için çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenini fazlasıyla sağlamalıyız. Biz bunu sağladık ve korumak için de titiz bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dürüst ve şeffaf olmanın her zaman kazandırdığına inanıyoruz.

Sorumluluk: Dizdar Baharatolararak sattığımız ürün ve hizmetlerin tesliminde ve satış sonrası desteğinde sorumluluğumuzun büyük olduğunun bilincindeyiz. Sorumluluk, ciddiyeti o da beraberinde güveni doğurmaktadır. Bu çerçevede verilen sözün yerine getirilmesi sorumluluğun ilk ve en önemli maddesi olmaktadır.

Kendine ve başkasına saygı: Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla iletişimimiz her zaman açık, net ve saygılıdır. Çalışanlarımıza ve müşterilerimize değer verir, saygı duyar ve bunun bir göstergesi olarak da onları samimiyetle dinleriz.

Müşteri, çalışan ve iş ortağı memnuniyeti Memnun müşteri beraberinde birçok müşteriyi getirecektir. Memnun çalışan da müşterilere daha iyi hizmet sunacaktır. Bütün bunların bilincinde olduğumuz için çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda elimizden geleni yapıyoruz.

Başarıya Odaklı Değişim Türkiye`deki ve dünyadaki değişimleri takip edip gerekli olanlarına uyum sağlamayı ilke edindik. Kadromuzu da değişime açık insanlardan oluşturmaktayız.

Temel hedefler: Müşterilerimize maksimum katkı sağlamak için, çalışkan kadromuzla en iyi hizmeti sunmak. Müşterilerimizin Mesleğimiz ve sektörümüz ile alakalı ihtiyaçlarını güvenebilecekleri tek merkezden elde edebilmelerini sağlamak. Kişi ve kurumların ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak. Sunduğumuz profesyonel hizmetin kalitesini yükseltmek. sektörümüzde kullanıcılar tarafından dahada tercih edilen taktir edilen firmalardan olmaktır

Saygılarımızla…

WhatsApp chat